Sahip olduğumuz saygınlıktan ödün vermeden faaliyet gösterdiğimiz her alanda global oyuncu olmak ve Türk sanayisinin gelişimine öncü firma olarak katkıda bulunmak.

Var olduğumuz tüm sektörlerde öncü ve lider firma olmak için durmadan üreteceğiz.

Ürün ve hizmetlerimizi; uluslararası belirlenen standartlar da müşterilerimize sunmak ve takip ettiğimiz parametreler ile performansımızı artırmak için çalışacağız.

Sektörümüzdeki ve teknolojideki gelişmeleri / yenilikleri takip ederek yeteneklerimizi geliştirecek, firmalarımızın güncel kalmasını sağlayacağız.

Şirket içi ve şirket dışı tüm muhataplarımıza karşı dürüst ve saygılı olmak ortak değerimizdir. Kendisini sürekli yenileyen, daha iyisini üretmek için mücadele eden bireyler olmak ve yetiştirmek grubumuzun ortak paydasıdır.

Odaklandığımız hedeflere çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin ekip çalışması ile ulaşabileceğini bilerek hareket ediyoruz.

Kimsenin dini, kökeni veya cinsiyeti gibi eşitliğe aykırı unsurları işe alım politikalarımızda barındırmıyor, performans verilerini ve liyakati esas alarak ilerliyoruz.

Doğanın ve canlıların korunması için yasal sorumluluklarımızın ötesinde çalışacağız. Çevre bilincimizin artması ve sahip olduğumuz öz kaynakları tüketmemek için mücadele edeceğiz.

BİZ EN İYİSİYİZ

KARTAL GROUP Bünyemizde Bulundurduğumuz

Özel Markalarımız ve Şirketlerimiz ile

TÜRKİYE'NİN SANAYİ GÜCÜYÜZ!